Warsztat pod hasłem Żyj eco – szyj eco!, prowadzony przez Jacka Gmacha będzie polegał na projektowaniu i umieszczaniu ozdób stworzonych resztek materiałów i innych dodatków galanteryjnych na zwykłych bawełnianych torbach. Liczba miejsc – 15, obowiązują zapisy

01.12.18 r. (sobota), godz. 10.00–15.00miejsce: Pracownia komputerowa, Centrum Nauki i Sztuki (ul. Wojska Polskiego 121)

Jeśli chciałbyś zaprojektować swoją autorską torbę, to masz wyjątkową szansę zrobić to podczas warsztatów z Jackiem Gmachem. Różnorodność dodatków pasmanteryjnych i tkanin, które będziesz mieć do swojej dyspozycji, na pewno pozwoli stworzyć ci swój indywidualny projekt. Do dyspozycji będziesz mieć ponad 100 wszelkiego rodzaju materiałów i dodatków krawieckich oraz kaletniczych.

Prace będą w 100% „hand made” – wykonywane przy użyciu jedynie podstawowych narzędzi: igły, nitki, nożyczek, agrafek oraz specjalnych taśm i klejów do tkanin.

Nie będziesz tu mieć z góry narzuconego hasła przewodniego. Masz zatem niepowtarzalną szansę wyrazić siebie i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Jedynym ograniczeniem podczas tych prac będzie twoja wyobraźnia.

Zatem do dzieła ! ;-)

Torby, które będą dekorowane przez uczestników warsztatów zapewni firma LINEXIM.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).