Niezwykle przyjemny i pełen wspomnień z dzieciństwa, warsztat szycia misiów. Każdy z uczestników uszyje ręcznie swoją maskotkę. Materiały, które zostaną wykorzystane to odzież, która nie jest już odpowiednia do noszenia. Wszystkie przybory potrzebne do wykonania maskotki zapewnia organizator. Jest również możliwość przyniesienia swoich ubrań (koszulka, koszula, bluza, materiał pościelowy). Na każdym etapie szycia uczestnicy będą mogli liczyć na pomoc prowadzącej. Liczba miejsc - 12, obowiązują zapisy.

29.11. 2018 r., o godz. 13:00, miejsce: II p. pracownia komputerowa, Centrum Nauki i Sztuki (ul. Wojska Polskiego 121)

 

Więcej na temat prowadzącej - Joanny Michalskiej - dowiecie się z jej profilu Facebook - Szmaciane Misie

 

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).