Zachęcamy do lektury monografii pokonferencyjnej pt. "Odnawialna przestrzeń projektowania". W publikacji prezentujemy artykuły uczestników dwóch międzynarodowych konferencji naukowych odbywających się w ramach ECO MADE FESTIVALU 2017 i wydarzenia ECO MAKE 2018. Monografia pod redakcją dr Anny Wrzesień uzyskała pozytywne recenzje prof. Wojciecha Wybieralskiego i dr Agnieszki Sobol.

Monografia - pobierz plik pdf

Miłej lektury!

 

Zachęcamy do lektury artykułu przygotowane przez naszego gościa specjalndego dr Otto van Veen'a, który podczas konferencji "Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0" próbował zainsiprować nas do zmiany myślenia, sposobu życia, do wyjścia z naszej strefy komfortu i zwócenia większej uwagi na potrzeby naszej planety. To niezwykle ciekawa i inspirująca lektura.

Czytaj więcej...

Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie konferencji pt. "Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0" w postaci manifestu. Dawid Lasociński, który wsłuchiwał się w dyskusje prowadzone przez naszych ekspertów w czasie paneli konferencyjnych, stworzył frazy identyfikujące hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia ECO MAKE 2018 - RESPONSIBLE MAN. Zdania te wybrzmiały podczas Gali finałowej ECO MAKE 2018 - przeczytane przez aktora Kamila Maćkowiaka. Zachęcamy do lektury...

 

Czytaj więcej...

Konferencja pt. "Odnawialna przestzreń projektowania 2.0" w ramach ECO MAKE 2018 juz za nami. Przez dwa dni debatowaliśmy i zastanawialiśmy się jak odpowiedzialnie żyć, tworzyć, projektować, w jaki sposób możemy przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym gościm specjalnym, moderatorom, ekspertom, uczestnikom sesji posterowych za zaangażowanie, cenne spstrzeżenia, refleksje. Konferencja to niezwykle inspirujące dni do bycia odpowiedzianym człowiekiem.

Czytaj więcej...

Na kilka dni przed konferencją "Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0." chcielibyśmy przedstawić Państwu sylwetki naszych ekspertów i moderatorów. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w konferencji, wstęp jest bezpłatny, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Zaczynamy w czwartek 29 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Auli Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121).

Czytaj więcej...

HARMONOGRAM SESJI POSTEROWYCH w ramach konferencji pt. „Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0”.

Wszystkie wymienione niżej tematy zostaną zaprezentowane w postaci prezentacji multimedialnych.

Czytaj więcej...

W dniach 29-30 listopada 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, w ramach wydarzenia ECO MAKE 2018, odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. “Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0”.

Czytaj więcej...

W 2017 roku w ramach ECO MADE FESTIVALU po raz pierwszy zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję naukową “Odnawialna przestrzeń projektowania”. Konferencja odbyła się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 r. w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Czytaj więcej...