Konferencja pt. "Odnawialna przestzreń projektowania 2.0" w ramach ECO MAKE 2018 juz za nami. Przez dwa dni debatowaliśmy i zastanawialiśmy się jak odpowiedzialnie żyć, tworzyć, projektować, w jaki sposób możemy przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym gościm specjalnym, moderatorom, ekspertom, uczestnikom sesji posterowych za zaangażowanie, cenne spstrzeżenia, refleksje. Konferencja to niezwykle inspirujące dni do bycia odpowiedzianym człowiekiem.

Czytaj więcej...

Na kilka dni przed konferencją "Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0." chcielibyśmy przedstawić Państwu sylwetki naszych ekspertów i moderatorów. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w konferencji, wstęp jest bezpłatny, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Zaczynamy w czwartek 29 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Auli Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121).

Czytaj więcej...

HARMONOGRAM SESJI POSTEROWYCH w ramach konferencji pt. „Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0”.

Wszystkie wymienione niżej tematy zostaną zaprezentowane w postaci prezentacji multimedialnych.

Czytaj więcej...

W dniach 29-30 listopada 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, w ramach wydarzenia ECO MAKE 2018, odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. “Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0”.

Czytaj więcej...

W 2017 roku w ramach ECO MADE FESTIVALU po raz pierwszy zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję naukową “Odnawialna przestrzeń projektowania”. Konferencja odbyła się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 r. w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Czytaj więcej...