Miło nam poinformować, że kolejna edycja wydarzenia ECO MAKE, organizowanego już po raz piąty przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, odbędzie się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2018 r. Jest to inicjatywa artystyczno-edukacyjna skierowana do środowiska projektantów.

Przez ostatnie cztery lata, w czwartym kwartale każdego roku, nasza uczelnia organizowała Eco Made Festival. Było to wydarzenie, dzięki któremu uwaga projektantów i artystów skupiona była na tym, w jaki sposób tworzyć z dbałością o środowisko naturalne. Na bazie tych doświadczeń w tym roku odświeżamy formułę wydarzenia. Aby zwrócić uwagę na bieżące potrzeby odpowiedzialnego projektowania, modyfikujemy nazwę – od 2018 roku będzie się ono nazywało ECO MAKE.

W ramach bogatego programu imprezy ECO MAKE 2018 w naszej Akademii zostaną zaprezentowane i przedyskutowane różnorodne aspekty dotyczące zrównoważonego projektowania. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie „CZŁOWIEK ODPOWIEDZIALNY”. Planujemy zorganizować liczne wystawy, wykłady, warsztaty, ścieżki edukacyjne oraz międzynarodową konferencję w formie debaty pt. „Odnawialna przestrzeń projektowania 2.0.”, podczas której poruszymy najistotniejsze zagadnienia związane ze świadomym, zrównoważonym projektowaniem.

Więcej informacji o ECO MAKE 2018 niebawem.

Biuro wydarzenia:

Izabela Wojtyczka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 696 083 293